Tatry Mountain Resort Gopass

V spolupráci so zákazníkom Tatry Mountain resort sme vyvinuli nový model platobného terminálu Reflex . Ide o dizajnový kiosk určený na platby platobnou kartou inštalovaný čiastočne v exteriéroch.

HW vybavenie kiosku

  • originálny, jedinečný dizajn – presne podľa potrieb zákazníka
  • odolný skelet
  • 19″ monitor s dotykovou obrazovkou
  • možnosť platby platobnou kartou
  • termo tlačiareň

Popis riešenia

V súčastnosti sa spoločnosť TMR zamerala na tých, ktorí si nechávajú kúpu skipasu na poslednú chvíľu. Od lyžiarskej sezóny 2017/2018 prináša preto možnosť zakúpiť si lacnejší skipas aj priamo v stredisku. Vo všetkých lyžiarskych strediskách spoločnosti TMR vo Vysokých aj Nízkych Tatrách pribudli od začiatku sezóny 2017/18 špeciálne vyhradené a označené miesta – GOPASS Pointy so samoobslužnými pokladňami.

Ide o podobný koncept ako majú supermarkety. Pri samoobslužných pokladniach je vyškolený personál, ktorý s kúpou najlacnejšieho skipasu hosťom pomáha, radí, usmerňuje, podáva informácie a upriamuje ich pozornosť na najvýhodnejšie skipasové ponuky.

Kiosky slúžia na nákup skipasov a dobíjanie kreditu.

Na nákup najlacnejšieho skipasu v rámci strediska je potrebné mať pri sebe platnú GOPASS kartu resp. sa na mieste zaregistrovať a zaplatiť bezhotovostne (bankomatovou kartou). V prípade, že lyžiar svoju GOPASS kartu ešte nemá, môže si ju po registrácii na počkanie zriadiť priamo v samoobslužnej pokladni.

Galéria

TMR
TMR
TMR

Vysoké Tatry : 

          

Nízke Tatry : 

           

Česká Republika :

          

Poľsko :

          

Videoreportáž TV Joj